بلاگ

ما مجموعه ای از آموزشهای ارزشمند را در قالب بلاگ برای شما جمع آوری نموده ایم

چگونه برای تبلیغات از پنل پیامکی استفاده کنم

رسالت اصلی فاکس اس ام اس بالا بردن سطح کیفی خدمات پیامکی برای کسب و کارها می باشد. ایجاد ارزش افزوده برای تبلیغات پیامکی بزرگترین نیاز فعالان این حوزه می باشد تا از ارسال انبوه و بعضاً بی فایده پیامک برای بازار هدف نامناسب جلوگیری گردد. در این راستا علاوه بر ارائه پنل پیامکی ارسال و دریافت پیامک با امکانات متنوع، ابزارها و افزونه های متنوعی در این حوزه و در ارتباط با دیگر رسانه های تبلیغاتی در دستور کار ما قراردارد تا اثربخشی تبلیغات پیامکی را برای شما دوچندان نماید.

فاکس اس ام اس تلاش می نماید تا در حوزه کسب و کارهای کوچک تا متوسط با ارائه خدمات ابری سرویس گرا و ابزارهایی با کارآیی و اثر بخشی بالا، هزینه های ایشان را تا حد امکان کاهش دهد.

فاکس اس ام اس جهت پاسخگویی به نیاز شرکتها ، سازمانها و اشخاص خدمات تحلیل، طراحی و پیاده سازی نرم افزاری سفارش مشتری در حوزه ارزش افزوده سامانه های پیامکی، را نیز به عنوان یکی از خدمات خود ارائه می نماید.

فاکس اس ام اس جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات پیامکی زیرساخت نرم افزاری و افزونه های ارزش افزوده خود را بر روی بستر وب و موبایل ارائه می نماید.

جهت دریافت عضویت و پنل ارسال پیامک انبود و هدفمند به آدرس foxsms مراجعه کنید و یا با شماره 0902207168 تماس حاصل فرمائید.


اپ بینا بیمه چه خدماتی برای شرکتهای بیمه دارد؟

اپ آفلاین بینا بیمه قابل نصب بر روی تبلت با سیستم عامل اندروید به ارزیابان خسارت امکان حضور در محل مورد تقاضای زیان دیده را داده تا بر اساس اسناد و مدارک و تصاویر اخذ شده در محل نسبت به ارزیابی خسارت اقدام نماید، برای این منظور ارزیاب خسارت بدون نیاز به دسترسی به اینترنت می تواند پرونده را بررسی نموده و تمامی اطلاعات پرونده را تکمیل و در تبلت خود ذخیره نماید و تصاویر مربوط به طرفین تصادف را با ساتفاده از تبلت خود دریافت نموده و ثبت کن و در پایان خلاصه ارزایبی خود را به امضای زیان دیده های حادثه برساند و از ایشان امضای دیجیتال اخذ نماید، سامانه به محض اتصال به اینترنت و دسترسی به سرور مرکزی شرکت بیمه اطلاعات پرونده ارزیابی شده را بر روی سامانه جامع شرکت بیمه ارسال می نماید تا فرآیند پرداخت خسارت انجام گردد.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و درخواست جلسه دمو به آدرس binabime مراجعه کنید و یا با شماره 09022007168 تماس حاصل فرمائید.در خصوص نحوه حضور در دنیای تجارت الکترونیک سؤالی دارید؟

هیچ جای نگرانی نیست ما همواره پذیرای شما خواهیم بود، مشاورین ما همواره مشتاقانه به سؤالات شما پاسخ خواهند داد.
تلفن تماس و مشاوره : 09022007168